About us

32 років на карті світу

On Clinic – міжнародна голландська компанія, яка протягом 25 років керує мережею приватних клінік по всьому світі. Протягом цього часу більше двох мільйонів пацієнтів успішно пройшли лікування в різних відділеннях клінік, і ця цифра продовжує зростати із року в рік.

On Clinic має філії в таких країнах:

- Россія – під назвою Medical On Group
- Україна
- Румунія
- Чехія
- Болгарія

On Clinic має дочірню компанію, яка керує мережею приватних клінік в Австралії і країнах Далекосхідного регіону.

Мережа приватних клінік у Росії здійснює свою діяльність під брендом Medical On Group.

On Clinic була заснована у 1987 році як перша приватна клініка у світі, що допомагає чоловікам покращити своє сексуальне життя і позбутися проблем із потенцією. До сьогодні вона вважається першопрохідцем у цій області. Протягом багатьох років On Clinic була синонімом чоловічої сили. З часом мережа розширила свою діяльність і на цей момент спеціалізується на кількох основних напрямках:

Проктологія – спеціалізація в не хірургічному лікуванні геморою і фісур. В декількох філіях була створена операційна, але лише для того, щоб дозволити лікарям вирішувати проблеми пацієнта через одиничне хірургічне втручання і лише за одну ніч перебування в клініці.
Урологія – спеціалізація – покращення функціонування чоловічої статевої системи і лікування простати й простатиту.
Гінекологія – гінекологічне лікування жінок будь-якого віку з акцентом на тактичній увазі і піклуванні про кожну пацієнтку. Послуги надаються в Росії і Україні.

Дерматологія – відділення спеціалізується на лікуванні псоріазу шляхом використання натуральних методів без гормонів і стероїдів.

Флебологія – спеціалізація у лікуванні варикозних вен на ногах: без хірургічного втручання, на базі передових медичних методів, з використанням ультразвуку.

Лікування важковиліковних хронічних ран – спеціалізація в лікуванні ран, що пов”язані з діабетом і варикозним розширенням вен. Лікування проводиться в Румунії і Болгарії

Медичний туризм - компанія створила спільне підприємство з «Madanes», одним із найбыльших страхових агентств в Ізраїлі в сфері медичного страхування. У рамках проекту мешканцям Росії надаються послуги медичного туризму, які включають в себе організацію консультацій і лікування в Ізраїлі, повну адміністративну підтримку (трансфер, послуги перекладача і т.п.).

Ювілей і ребрендінг: Medical On Group

До святкування ювілею - 25 років з дня створення мережі і 15 років із дня заснування першої філії в Росії - мережа Росії успішно провела процес ребрендінгу і об”єднала усі російські філіали під однією назвою: Medical On Group (замість On Clinic Group). В Medical On Group входить більше, ніж 20 клінік, розташованих по всій території Росії: від Санкт-Петербургу на заході до Хабаровська на кордоні з Китаєм.

Глобальне охоплення в поєднанні з індивідуальним підходом

Із дня свого створення девіз On Clinic полягає в тому, щоб надати кожному пацієнту персональну увагу, індивідуальний підхід, бездоганний сервіс і медичне лікування найвищої якості, засноване на передових медичних технологіях. Щоб забезпечити такий високий рівень послуг, мережа володіє своїм власним унікальним навчальним центром, у якому проводяться спеціалізовані конференції та семінари, а медичний персонал проходить курси підвищення кваліфікації. Таким чином медики мережі клінік із різних країн мають можливість обмінюватися інформацією і ділитися власним досвідом роботи.

Ми побили рекорд – більше двох мільйонів пацієнтів, котрі успішно пройшли лікування

Медики, медичні колективи і всі члени команд усіх клінік On Clinic і Medical On Group усвідомлюють, що в час високих технологій і інтернету рівень обізнаності людей про якість медичних послуг зростає, і очікування пацієнтів вищі, ніж будь-коли раніше. Враховуючи ці фактори, ми інвестуємо кошти в професійні кадри, в їхню освіту, навчання, в додаткові програми, в інноваційні технології, і, в першу чергу, в персональну увагу і піклування, які надаються кожному пацієнту. Недивно, що ми святкуємо не лише 25 років нашої діяльності, але й рекорд у кількості пацієнтів – більше двох мільйонів людей по всьому світі пройшли успішне лікування в наших клініках. І ми вже готові прийняти наступні 2 мільйони.

 


About On Clinic
On Clinic is an international Dutch company that has been operating a network of private clinics throughout the world for over 30 years.
read more
News of On Clinic
Jun
20
Medical On Group is planning to open a new branch in the beautiful city of Belgorod. The branch in Belgorod, will offer to the citizens living not far from the Ukraine border special ambulatory services in the medical fields of Proctology, Urology, Gynecology, Dermatology, Cosmetology and laboratory.
all news
Odnoklassniki Twitter YouTube Facebook
Privacy Policy
On Clinic does not disclose data relating to individual patients, partners, team members and site visitors to third parties except as required by law.
This site is designed for informational purposes and is not intended to render medical advice. Information provided through Onclinic.com and affiliated center sites should not be used for diagnosing or treating real or suspected medical problems. Please consult a qualified health care provider for any health-related problems, conditions or diseases.
© 2012 Comstar System Web Development. All rights reserved