About us

32 let na mapě světa
 
On Clinic je mezinárodní holandská společnost, která již déle než 25 zabezpečuje provoz sítě soukromých zdravotnických zařízení po celém světě. Počet pacientů léčených v těchto zařízeních stále roste, v součastnosti jich je již více než 2 miliony.
 
On Clinic má přidruženou společnost v Austrálii a na Dálném Východě, která rovněž provozuje síť soukromých zdravotnických zařízení.
V Rusku působí síť soukromých  zdravotnických zařízení pod jménem Medical On Group.
 
On Clinic má pobočky v následujících krajinách:
  • Rusko
  • Bulharsko
  • Česká republika
  • Rumunsko
  • Ukrajina.
 
On Clinic byla založená  v roce 1987. Je první soukromou klinikou na světě zaměřenou na zlepšení mužské sexuální funkce. V této oblasti je společnost právem považována za průkopníka. On Clinic je již mnoho let synonymem pro zlepšení mužské sexuální funkce. Sféra působnosti klinik se v průběhu let rozšířila a v současnosti se kliniky specializují na mnohé další oblasti:
 
Proktologie – specializace v ambulatní, nechirurgické léčbě hemeroidů a fissur. Navíc byly v mnoha pobočkách vytvořeny operační místnosti, umožňující lékařům řešit tyto problémy jednoduchým operačním zákrokem a následným pobytem na jednu noc.
 
Urologie – specializace na zlepšení sexuální funkce mužů a léčby prostaty a prostatitidy.
 
Gynekologie – gynekologická léčba žen každého věku, s důrazem na individuální péči. Tyto služby poskytuje společnost v Rusku a na Ukrajině.
 
Dermatologie – se specializací na zmírnění kožních projevů lupénky pomocí přírodních produktů, bez použití steroidů a kortikoidů.
 
Flebologie – specializace na léčbu varikózních cév dolních končetin založené na moderních neoperačních metodách  využívajících ultrazvukové navádění.
 
Léčba chronických, těžce se hojících ran – specializace na léčbu těžce se hojících ran u diabetiků a pacientů s  varikózními cévnimi problémy. Léčba se poskytuje hlavně na klinikách v Rumunsku a Bulharsku.
 
Lékařská turistika – společnost utvořila joint venture s Madanes, největší pojišťovací agenturou v Izraeli, specializující se na zdravotní pojištění. Tento projekt nabízí služby lékařské turistiky rezidentům z Ruska včetně plánovaní lékařských zákroků a zabezpečování administrativních a turistických příprav. 
 
 
Oslava a přejmenování: Medical On Group

Při příležitosti 25. výročí založení společnosti a řetězce klinik a 15. výroční založení první pobočky v Rusku, prošel řetězec klinik v Rusku procesem přejmenování. Nyní mají všechny  pobočky v Rusku název Medical On Group (z původních On Clinic Group).
Do Medical On Group dnes patří mnohé kliniky, které se rozprostírají od St. Peterburku na západě po Chabarovsk nedaleko čínských hranic.
 
Světové úspěchy spojované s osobní péčí

Mottem On Clinic bylo ode dne založení společnosti poskytnout každému pacientovi osobní,  individuální a ohleduplnou péči a léčbu nejvyšší úrovně založenou na moderních lékařských metodách. Ve snaze zabezpečit vysokou úroveň služeb má společnost unikátní tréninkové centrum, kde jak lékaři, tak personál navštěvují semináře, doplňkové kurzy a lékařské konference, a které poskytuje lékařům z různých zemí možnost výměny informací a vlastních zkušeností.
 
Dosáhli jsme rekord – více než 2 miliony spokojených pacientů

Lékaři, lékařské týmy a všichni zaměstnanci společnosti On Clinic a Medical On Group jsou si vědomi, že v době hi-tech a Internetové éry, povědomí o soukromých lékařských službách roste a očekávaní pacientů jsou vyšší než kdykoliv předtím. Z tohoto důvodu investujeme do profesionálního personálu, tréninků, doplňujících programů, inovativních technologií a primárně do osobní péče, kterou každému pacientovi věnujeme.
I proto oslavujeme nejen 25 let od otevření kliniky, ale i více než 2 miliony ošetřených pacientů a pro příští léta se těšíme na další spokojené pacienty.
 
 

About On Clinic
On Clinic is an international Dutch company that has been operating a network of private clinics throughout the world for over 30 years.
read more
News of On Clinic
Jun
20
Medical On Group is planning to open a new branch in the beautiful city of Belgorod. The branch in Belgorod, will offer to the citizens living not far from the Ukraine border special ambulatory services in the medical fields of Proctology, Urology, Gynecology, Dermatology, Cosmetology and laboratory.
all news
Odnoklassniki Twitter YouTube Facebook
Privacy Policy
On Clinic does not disclose data relating to individual patients, partners, team members and site visitors to third parties except as required by law.
This site is designed for informational purposes and is not intended to render medical advice. Information provided through Onclinic.com and affiliated center sites should not be used for diagnosing or treating real or suspected medical problems. Please consult a qualified health care provider for any health-related problems, conditions or diseases.
© 2012 Comstar System Web Development. All rights reserved